ALTINDAĞ NAKLİYAT

Altındağ evden eve taşıma işleminde şirket olarak dünden almış olduğumuz deneyim ve birikimle bugüne dek en kaliteli biçimde hizmet vermeyi başardık. Daima müşterilerimizi memnun eden bir tutumla hareket etmeyi amaçladık. Bu uğurda diğer hizmetlerimizde olduğu gibi Altındağ evden eve taşıma işleminde de belli aşamalar çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Altındağ taşımacılık hizmetinde öncelikle taşınma tarihinden önce evinize gelen çalışanımız tarafından sizlere bedava dağıttığı ekspertiz hizmet vermekteyiz. Hizmet kapsamında eşyalarınızı inceleyen arkadaşımız taşınmanın ne zaman olacağı, kaç elamanın çalışacağı vb genel bir bilgi verir. Sizlerin de onayı ile eşyalarınızı taşınma sırasında muhtemel hasara karşı sigortalıyoruz.

Ankaranakliyateve.com

Altındağ taşımacılık işleminde taşınma günü geldiğinde, çalışan personellerimiz evinize aracımız ile erkenden gelir. İlk olarak çalışanlarımız sökümü yapılacak bütün eşyalarınızı itinayla söküp,  havalı naylonla paketlenir. Sonra diğer eşyalarınızın ambalajlaması ve paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalarınız var ise onlarda kolilenir ve aracımız içerisine taşınır. Böylece aracımız yeni evinize doğru hareket eder.

 

Altındağ nakliyat şirketleri arasında çok büyük bir fark yaratan firmamız sunmuş olduğu hizmetlerden ötürü; müşterilerin güveni kazanmıştır. Altındağ nakliyat şirketleri arasında yükselerek öncü bir firma konuma ulaşmıştır. Böyle bir konuma ulaşmamızın siz değerli müşterilerimiz sayesinde olduğunu ve adından övgüyle söz ettiren tek firma olduğumuz için, sunmuş olduğumuz nitelikli hizmetlerden dolayı mutluyuz.

 

Altındağ evden eve taşıma ücretleri konusunda firmamız siz kıymetli müşterilerimize en cazip fiyat alternatiflerini sunmaktadır. Altındağ evden eve taşıma ücretleri konusunda çok ucuz bir ücretle taşımacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz ama nitelikli hizmet noktasında aynı şeyi bekleyemezsiniz. Ucuz iş gücüyle eşyalarınızı bir kenara fırlatmayan bir firmayla taşınma işleminizi yapmak daha mantıklıdır. Hem daha sağlıklı, pratik hem de hızlı bir hizmet sunan firmamızın taşımacılık ücretleri konusunda da detaylı bir bilgi almak için; internet sitemiz üzerinden ya da direk olarak bizleri arayabilirsiniz. Sizler bizleri arayın bizlerde sizlere yardımcı olalım. Çünkü müşterilerimize yardımcı olmak bizler için çok büyük bir mutluluktur.

 

Altındağ evden eve taşıma hizmetini en güvenilir şekilde müşterilerimize sağlıyoruz. Sağladığımız hizmet kalitesinde müşterilerimizi memnun etme profilini gün geçtikçe arttırdığımıza inanıyoruz. Firmamız ilke ve prensiplerinden asla ödün vermeden sunmuş olduğu hizmetlerle müşterilerimiz övgüyle adından söz ettirmiştir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir