Anamur Evden Eve Nakliyat – Ankara Eve Nakliyat

Anamur Evden Eve Nakliyat
Mersin’in sahil ilçesi olan ve nüfus bakımından fazla olan Anamur evden eve taşıma ihtiyacı duyanlara farklı alternatifler sunuyor olsa da firmamız kalitesi ve uygun fiyat şartları ile diğer şirketlerden bir adım ön plana çıkmaktadır. Müşterilerini taşımacılık işleminin tüm aşamalarında bilgilendiren ve henüz taşıma işlemi için başvurulduğu anda işlemin nasıl yapılacağı konusunda müşterilerine görseller ile işi tanıtımı yapılan firmamız bünyesinde çalışan personellerin tamamı da işlerinde diploma sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Anamur Evden Eve Nakliyat İşi Nasıl Yapılır?

Firmamıza taşımacılık işi için başvuru yapan müşterilerimizden firma yetkililerimiz adres ve telefon numarası gibi bazı bilgiler alarak öncelikle evin konumu ve eşyaların sayısı hakkında bilgi toplamaları için eve keşif ekibini gönderiler. Bu ekipten alınan bilgiler doğrultusunda da taşıma günü gerekli kişi sayısı ve araç ile beraber eve gidilerek eşyalar zarar görmeyecekleri malzemeler ile paketlenerek ihtiyaca göre asansörlü ya da asansörsüz olarak araca yüklenirler. Eşyaların gideceği yere ulaşıldığında ise eşyalar eve taşınır. Monte ve yerleştirme işlemleri yapıldıktan sonra firma personellerimiz evden ayrılırlar.

Anamur Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve taşımacılık işlemlerini ortalama 1500-2000 TL arası değişen fiyatlar ile yapan firmamız bünyesinde bu fiyatlar asansör kullanımı, eşya sayısı ve taşımacılık işleminin yapılacağı noktanın uzaklığına göre değişmektedir. Bu bilgileri satın aldıktan sonra Mersin evden eve taşıma firmaları arasında en ideal fiyatları müşterilerine sunan firmamız bünyesinde herhangi bir ek bir ücret de istenmemektedir.

Anamur Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Müşterilerinin tüm eşyalarını taşımacılık öncesi yüksek değerler ile sigortalatan firmamızın web adresinde ortak çalışılan sigorta acenteliği bilgilerine ulaşmak mümkündür. Eşyaları taşıma işlemi başlangıcından sonuna kadar 100.000 TL değerinden sigortalama işlemi yaptıran firmamız bünyesinde bu değer eşyaların niteliğine göre değişmektedir. Sigorta poliçelerini isteyen müşterilerimize ise firma yetkililerimiz bir kopya olarak vermektedirler.

Anamur Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl İletişim Kurabilirim?

Firmamız ile iletişime geçerek evden eve taşıma işi yaptırmak isteyenler öncelikle firmamıza web adresimiz üzerinden ulaşabilir ve burdan öğrenecekleri ofis adresimiz ile bizleri ziyaret edebilirler. Sosyal medya hesaplarına da direk giriş olduğu bu kolay kullanılan web adresimizde bulunan ofis telefon numarası ve cep telefon numaraları da firmamız ile iletişime geçmek isteyenler için alternatiflerdir. Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için tüm görsel ve anlatımların olduğu sitemizde bulunan iletişim formunu dolduran müşterilerimiz bulamadıkları bilgileri de firma yetkililerimizden öğrenebilirler.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir