ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü nakliyat hakkında bilmeniz gerekli olanler in en başında gelen konu asansörlü nakliyatcılık nakliyelerinde sorun oluşmaz diye bir kavram yoktur. Tabi ki de size sağlayacağı pek çok kolaylık olacaktır ancak asansörlü nakliyatcılıkta daha büyük hasarların meydana gelebileceği de göz ardı edilmemelidir.

ANKARA ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

 

Asansörlü nakliyata karar vermeden ve fiyat almadan önce apartmanınızın asansörü nakliyata uygun olup olmadığını hesap etmeniz olacaktır. Evet, belki çok katlı binalar ve giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan binalar için eşya taşımanın en kolay yöntemidir. Fakat bunun beraberinde evinizin de asansörlü nakliyatya uygun olup olmadığı da son derece önemlidir. Öncelikle bunun için uygun bir çevre gereklidir çünkü asansörün binanıza yanaşması için çevrenin buna uygun olmasının da bir hayli büyük önemi vardır.  Bir diğer dikkat etmeniz gerekli olan konu ise dairenizin balkon kapısının veya pencerelerinin eşya çıkışı için uygun olup olmadığıdır.  Siz tüm bu koşulların uygun olduğuna karar verdiniz ve asansörlü nakliyat yöntemini tercih ettiniz. Yine de bu konu da taşıma firmanızın da fikrini almanızda yarar vardır. Çünkü kimi zaman evin önünde bulunan bir ağaç bile size ekstra bir maliyet oluşturacaktır.

 

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansorlu-tasimacilik-hakkinda-bilmeniz-gerekli olanler

 

 

Asansörlü nakliyat hakkında bilmeniz gerekli olanler konusunda dikkat etmeniz gerekli olan bir diğer mevzu ise hangi eşyalarınızın asansörlü nakliyatcılık ile taşınabileceği mevzusudur. Bu sorunun cevabı ise direk olarak asansörün kurulacağı alan ile alakalı bir durumdur. Nakliyat asansörleri genel itibari ile çift açılır pencere ya da balkonlara kuruluyor. Son vakitler da yaygınlaşan Fransız balkonlar da işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Eğer asansörü balkonunuza kurduysalar balkon kapınızdan geçebilecek bütün eşyalarınız asansör yardımıyla taşınabilir. Fakat balkon kapınız pimapense beyaz eşyalarınız ve oturma gruplarınız büyük ihtimalle bu kapıdan geçmeyecek ve bu eşyalarınız yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır.

 

 

Eviniz de Fransız balkon veya her iki kanadı açılan bir pencereniz varsa büyük olasılıkla tüm eşyalarınız asansörlü nakliyat ile taşınacaktır. Bazen evin bir penceresi taşıma tamamlanana kadar sökülüp tekrar yerine takılabiliyor.

 

 

Son olarak asansörlü nakliyatcılık hakkında bilmeniz gerekli olanler den bir diğeri ise rüzgârlı havalarda bu yöntemi öneri etmemeniz olacaktır. Çünkü önceden tecrübelerimiz doğrultusunda eşyaların uçtuğuna tanık olduk.

1 Yorum

  • Best Dating Site 2022

    ❤️ Erin liked you! Click Here: http://inx.lv/pIaX?h=15862b6732b4b9efd484bb20fc560bdb- ❤️

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir