EVDEN EVECİLER

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti  taşınma öncesi arkadaşımız taşımacılık eşyalarını evinizde yerinde görerek. Sizinle birlikte bir depolama,evden eve taşıma planı çıkarmaktadır.Nakliye ücretlerimiz ve aşamaları hakkında mutabakata varılması halinde her iki tarafın yararına sözleşme gerçekleştirilir.

 

Ankara  Evden Eve Nakliyat;

 

Ankara Evden Eve Nakliyat evden eve taşıma firması! Ankara   evden eve taşıma ve Şehiriçi/Şehirlerarası Ev taşımacılığında sektörün öncü firmasıdır.

 

Evden eve taşımacılık Kaliteli evden eve nakliyatcılık, daima için gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan ambalajlama ve paketleme ürünlerini kullanır. Sigortalı Ankara ankara evden eve taşıma, olabilecek kazalar için eşyalarınızı Türkiye’nin önde gelen sigorta firmaları tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.ANKARA Evden Eve Nakliyat firması olarak, 1953 senesinden bugüne evden eve nakliyat sektöründe uzman şehir içi, şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sunan ev, ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan lider taşımacılık firmasıdır. Çünkü işimizi gerekli olduğu gibi size vermiş olduğumuz sözler doğrultusunda, hakettiğiniz evden eve nakliyat hizmeti sunarak yapıyoruz. Ankara Evden Eve Nakliyat, ev nakliye, eşya taşıma hizmetleri için Nakliyat firmaları taşıma hizmeti için taşınma öncesinde detaylı bilgi alın.

 

COVIT 19 önlemlerimiz dahilinde online ekspertizle evinize gelmeden ekspertiz yapıyor ve hijyenik önlemlerimizle hizmet sunuyoruz.

Personelimize sağladığımız tek kullanımlık kıyafet, özel eldiven, maske ve eşyalarınız için ciddi bütçeler ayırdığımız tek kullanımlık tüm materyaller ile önlemlerimizi alarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir