ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası taşımacılık, bölgesel taşımacılıka nispeten daha geniş mesafe içeren transfer biçimidir. Taşıma yönü ile farkları yoktur. Şehirler arası nakliyatta mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzak yola karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması gerekiyor. Şirketimizin kullanmış olduğu iller arası nakliyat araçları, dirençli ve güvenlidir. Şirketimiz şehirlerarası nakliye öneri firmalar arasında olmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca şirketimiz şehirlerarası uygun taşımacılık hizmeti sunarak en iyi taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

Şehirler Arası Taşımacılık Ne Demektir? Nasıl Sonuçlandırılır?

 

Çağımız nakliyat teknolojisinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşıma işlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan araçları kullanan işletmemiz, sür’atli ve güvenli taşımacılık işlemleri arz etmektedir. Ülkemizin her tarafına iller arası taşımacılık hizmeti sunan firmamız, halkımızın isteklerine en doğru şekilde cevap verebilmek gayesiyle, gerekli bulunan bütün koşulları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinde, eğitimli personeller görev yapar. Ayrıca işletmemizin kullanmış olduğu nitelikli operasyonlar kapsamında oldukça güvenli eşya taşıma işlemleri icra edilmektedir.

 

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemleri?

 

Eksper aşamasıyla nakliye işlemleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, expertiz tarafından tespit edilir. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan malzeme ve materyallerin kendisine özgü ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, taşımacılık nedeniyle sevk edilmiş olan araca tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları istiflenir.

 

Kapalı kasalı araçlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemi konusunda spesifik bir şekilde imal edilmesiyle, şehirlerarası nakliyatta eşya hasara karşı korunması tam anlamda sağlanmaktadır. Organizasyonumuz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl maksatımızdır.

 

Şehirler arası nakliye firmaları arasında yer alan Akdeniz Ekspres şirketimiz senelerdir İstanbul şehirler dışı taşımacılık hizmeti vermektedir. Şirketimiz şehirlerarası taşımacılık temiz nakliye teminatı ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca firmamız en ideal şehirlerarası taşımacılık ücreti sunarak nitelikli taşımacılık hizmeti almanızı sağlamaktadır.

 

Şehirler arası taşımacılık

Şehirler arası taşımacılığı

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Şehirler arası lojistik hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ve kılıflama işlemleri kendisine özgüdür. Uzun mesafelerin problemleri ile eşyaların taşınacağı bölgenin coğrafi özelllikleri değerlendirilir ve bu istikamette ambalajlama metotları uygulanır. Ambalajlamadan sonra taşıma aracına istifleme işlemi yerine getirilir. Titizlikle yapılan ambalajlama ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirler arası nakliyat hususunda mecburiyet arz eden bütün fotoğrafı evraklarımız vardır. Şoförlerimiz deneyim sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şoförlerdir. İşletmemizin ve çalışanlarımızın temin etmiş bulunduğu izin belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün fotoğrafı ve gayrifotoğrafı problemler ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm aşamalarda özenli davranmaktadır.

 

Sigortalı Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız tarafından bütün eşyalarınız mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleriyle paketlenmektedir. Fakat bu ev ve ofis taşıma süresince eşyaların hasarsız taşınması için yetersizdir. Eşyaların sigortalanması eşyalarınızın hasar alma olasılığına karşın alınmış bir önlemdir. Böylelikle eşyalarınız sağlıklı taşınmış olacaktır.

 

Şehirlerarası taşımacılık maliyetleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı aracın niteliği, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi hallere bağlıdır.Akdeniz Ekspres,şehirlerarası taşımacılık konusunda en yerinde seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir